10 Aralık 2012

İLK KARTINIZI BEN GÖNDERMEK İSTEDİM:))Mutluluğun görüntüsü...Eskiden yılbaşı kutlamalarına yakın durmazdım.. Öyle yetiştirilmiştim. 

Hala yılbaşının; farklı bir dinde, dini anlam yüklendirilen 25 Aralık Noel günü etkinliklerine yaklaşımım aynı uzaklıkta..

Nasıl benim kutsal günlerime, kutsal aylarım ile bayram günlerime uzak olanlar var ise, bende onların kutsal günlerine uzağım, yaşadığım sürece..

Dünyada yaşayan her insan, nasıl inanmak istiyorsa öyle inansın bence. 

Tek şartım var..O da Allahcc'a inanmak. Sadece onun tüm kainatı yarattığını kabul etmek..

Ben ona inanmayı, ondan başka (Rab, Tanrı, Yaradan ve dahi diğer isimleri ile) Allahcc olmadığını kabul etmeyi, onun işaret ettiği peygamberlere inanmayı, son peygamberimizin yolundan gitmeyi, inançlarımı yaşamayı, inananların önünde saygı ile eğilmeyi, onlara özenmeyi seviyorum.

Konuya böyle giriş yaptım, lütfen mazur görün..

Çünkü ben yeni yılınızı kutlamak istiyorum. Hemde en önce:)

İnsanın bazen güzel temennilerini iletmek için sebeplere ihtiyacı olur ya, işte sebeplerden birkaçı:

-Yaşanmış bitmiş bir yılı acısı ile, tatlısı ile, bazende mayhoş günleri ile uğurluyoruz. Demek ki hala nefes alıyoruz:)

-Yaşanacak bir yılı karşılamaya hazırlanıyoruz.  Tatlısıyla, tatlısıyla, tatlısıyla:)) 
Vede inşallah hayırlısıyla..

-Yeni bir yıla, yeni bir bakış açısı, yeni bir enerji, yeni umutlar, yeni hayatlar ile başlamak arzusu.. Ve başkalarıyla da paylaşma coşkusu..

-Ve biliyorsunuz ben kartpostalları çok seviyorum. Anılarımda yazmıştım:((

31 Aralık Noel değil. Sadece bir yılı gönderme, bir yılı karşılama bence.. Bu şekline inandığım sürece hepinizin 'Yeni Yılı'nı kutlayabilirmiyim sizce?. :)

Önce tıkla.
Sonra büyük kartopuna değiver mausunla..
Sonra, orta boy kartopunu sürükle, büyüğün üstüne.
Küçüğü de en üste götürmeyi sakın ihmal etme bence..

Üç topu koydun üst üste.. Şimdi sıra son bir tık daha. Kartoplarının herhangi bir yerine..:)

Nice güzel yıllara, 
Postacı VuslaT'tan okuyanlarına... 

Haydi durma tık tık tıkla.. 

http://ak.imgag.com/imgag/product/preview/flash/bws8Shell_fps24.swf?ihost=http://ak.imgag.com/imgag&brandldrPath=/product/full/el/&cardNum=/product/full/ap/3166187/graphic1

Nasıl sevdiniz mi?..
İnci'mden bana armağandı,
Benden de hepinize.. 

70 yorum:

 1. vuslat selamlar bende çok severim bu yeni yıl kartlarını eskiden arkadaşlarla özellikle yazlıktan olanlarla karpostalla birbirimize yeniyıl mesajları atardık...Şimdi artık facebook telefon bunları unutturdu...Benim içinde yeni yıl bir yılın bitimi ve umutla bakacağım yeni yıl...sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Pozitifim, bende bu yıl erkenden göndereyim dedim yeni yıl kartınızı, ama internet ne çabuk ulaştırıyormuş yerin onu hesaba katamamışım dermişiiiiim:)))))

   Mutlu yıllar huzurlu bir sene diliyorum..Sevgilerimle.

   Sil
 2. Vuslatcığım,Ben de yeni bir yılı kutlayanlardanım,sadece yeni bir yıl:))İnançlarıma bağlıyımdır.Arkadaşım,çok tebrik kartı aldım,ama bu kadar güzel bir kart almamıştım.Beni bu yıl bu kart çok mutlu etti,sana ve ailene mutlu,sağlıklı ve başarılı yıllar dilerim.Sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili arkadaşım Nilgün'cüm bende bu yıl erkenden göndereyim dedim yeni yıl kartınızı, ama internet ne çabuk ulaştırıyormuş yerin onu hesaba katamamışım dermişiiiiim:)))))

   Mutlu yıllar huzurlu bir sene diliyorum..Sevgilerimle.

   Sil
 3. "Vuslat" kardeşim
  Bu güzel yaklaşımınıza
  Bir okuyucunuz olarak teşekkür ediyorum.
  "Yeni Yıl"ın mutlu ve güzel günleri de sizin için
  Beraberinde getirmesini diliyorum.
  Saygılar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler Hüseyin Bey, bende bu yıl erkenden göndereyim dedim yeni yıl kartınızı, ama internet ne çabuk ulaştırıyormuş yerin onu hesaba katamamışım dermişiiiiim:)))))

   Mutlu yıllar huzurlu bir sene diliyorum..Saygılar.

   Sil
  2. Çok teşekkür ederim Hüseyin bey, bende bu yıl erkenden göndereyim dedim yeni yıl kartınızı,
   Mutlu yıllar huzurlu bir sene diliyorum..Saygılarımla..

   Sil
 4. Ne güzel bir yeni yıl tebriği... Yeni yıl size ve ailenize bolca mutluluk getirsin Vuslat...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim genç arkadaşım cüneyt, bende bu yıl erkenden göndereyim dedim yeni yıl kartınızı,
   Mutlu yıllar huzurlu bir sene diliyorum..Saygılarımla..

   Sil
 5. Ne kadar zarif bir anlatım...Kartpostallar bizim geçmişimizin en değerli objeleri..Onlarsız biz olur mu?...Tabi bizim jenerasyon için geçerli.yeni yıl, bayramdan günler öncesinden özenle seçilen ve üzerine hasretle özlemle yazdıklarımız.. Ben size çok teşekkür ediyorum. Yeni yılınızın sağlık, mutluluk, umutla gelmesini diliyorum. yeni yılınız kutlu olsun.. Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Hanife'cim bende bu yıl erkenden göndereyim dedim yeni yıl kartınızı, ama internet ne çabuk ulaştırıyormuş yerin onu hesaba katamamışım dermişiiiiim:)))))

   Mutlu yıllar huzurlu bir sene diliyorum..Sevgilerimle.

   Sil
 6. Ben çok beğendim,kartımı görmek için çok sık geleçeğim,haberiniz olsun:)))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her zaman beklerim Nilgüncüm. Çık çık gel..:))
   Sevgilerimle..

   Sil
 7. Ablacım yazdığının her kelimesine katılıyorum ve bende aynen senin gibi düşünüyorum.
  Sadece bir yılı gönderme, bir yılı karşılama benim içinde..:))
  Geçenlerde kırtasiyede çocuklar için alışveriş yaparken takıldım kaldım öyle, güzeller ki,insan bakmaya doyamıyor..:))
  Allah sağlıkla ve musmutlu geçireceğimiz bir yıl nasip etsin inşaAllah..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Meliha'm bende bu yıl erkenden göndereyim dedim yeni yıl kartınızı, ama internet ne çabuk ulaştırıyormuş yerin onu hesaba katamamışım dermişiiiiim:)))))

   Mutlu yıllar huzurlu bir sene diliyorum..Sevgilerimle.

   Sil
 8. Ah Vuslatım çocukluğuma döndürdün beni bu kartla, hatırlıyorum böyle üzerinde sim olan yeni yıl kartları vardı. Yeni yılın ilk kartını senden almak çok güzel :)
  Bende Noel denen şeye inanmıyorum, benim için Yeni bir yıla girmek onu kutlamak ve o coşkuyu hissetmek önemli.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Aslı'm bende bu yıl erkenden göndereyim dedim yeni yıl kartınızı, ama internet ne çabuk ulaştırıyormuş yerin onu hesaba katamamışım dermişiiiiim:)))))

   Mutlu yıllar huzurlu bir sene diliyorum..Sevgilerimle.

   Sil
 9. bir yıl daha geçti ömrümüzden şöyle bir dönüp baksak geriye neler bıraktık neler kaldı geride neler ektik sevgi bahçemize neler verdik biz sevdiklerimize bu gün yeni bir yıla yep yeni umutlarla tekrar giriyoruz her yeni yıl yeni bir umut demekya! sevgiler ekelim öbek öbek dostluk tohumlarını tüm evrene yayalım. her şeyden önemlisi önce biz insanız insan olduğumuzun farkına varalım. savaşlar olmasın çocuklar ölmesin her geçen yıl gibi acılarla bakmayalım bitirdiğimiz her yıla gelin yüreğimizden yeni bir sayfa açalım adına sevgi diyelim ve yeni bir yıla yeni umutlarla girelim. ve tüm insanlığa bir temennide bulunalım hep beraber şunu söyleyelim ve unutmayalım yürekler birleşince dilekler gerçek olur.yeni yıl umut olsun tüm insanlığa yeni yıl sevgi olsun ışık saçsın dört bir yana yeni yıl ayrılıkların son bulduğu yerini mutlukukların aldığı yeni yıl çocukların ölmediği öksüz kalmadığı yeni yıl açlığın son bulduğu ve her şeyden önemlisi bu yılın bize önce insan olduğumuzu hatırlatması dileğiyle. hayatınızda güzel olarak neyi diliyorsanız sizinle olsun ve dilekleriniz sadece sizin için değil tüm insanlık için olsun.

  MERHABA YENİ YIL MERHABA YENİ UMUTLAR MERHABA EN KÖTÜ GÜNÜNÜZ YÜREKTEN BİR TEBESSÜMLE GEÇEN GÜN OLSUN TÜM DİLEKLERİNİZ GERÇEK OLSUN.
  İlk yeni yıl yazım buydu can dostum...
  12 yıl önce yazmıştım...
  İzlerin peşine bu yaraşır dedim...
  Sevgilerimle


  Muammer Aygün

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şahane yazmışsınız Sevgili Muammer bey. Çok teşekkür ederim..Ve çok mutlu sağlıklı huzur dolu bir yıl dilerim tüm sevdiklerinizle...

   Sil
 10. Sana da mutlu,huzurlu, şahane bir yıl dileği benden Vuslatcım. Çok sevdim kartını, hatta bayıldım. :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Füsun'cum ben bu yıl erkenden göndereyim dedim yeni yıl kartınızı, ama internet ne çabuk ulaştırıyormuş yerine onu hesaba katamamışım dermişiiiiim:)))))

   Mutlu yıllar huzurlu bir sene diliyorum..Sevgilerimle.

   Sil
 11. Merhabalar Vuslat,

  Yeni yılımızı kutlama yaklaşımınız çok güzeldi. Ben beğendim. Teşekkür ederim. Ben de sizin yeni yılınızı kutlar, hayırlara, iyiliklere ve güzelliklere vesile olmasını Cenab-ı Hakk'tan dilerim.

  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Recep Bey. Tüm sevdiklerinizle mutlu huzurlu yıllar dilerim. Saygılarımla..

   Sil
 12. çok güzelmiş,bayıldım bu yılın ilk kardan adamını sanal da olsa yapmış oldum :) canım tabi ki kutlayabilirsin.eskiden bazı kesimler doğum günlerini bile kutlamazlardı günah diye,şimdi hepsi kutluyor önemli olan neyi nasıl kutladığındır.senin de şimdiden yeni yılın kutlu olsun..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Reyhan'cım ben bu yıl erkenden göndereyim dedim yeni yıl kartınızı, ama internet ne çabuk ulaştırıyormuş yerine onu hesaba katamamışım dermişiiiiim:)))))

   Mutlu yıllar huzurlu bir sene diliyorum..Sevgilerimle.

   Sil
 13. canım ablam söylediğin her söze katılıyorum :))
  kart ayrıca çok güzel.......
  çok öpüyorum...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Şirinem ben bu yıl erkenden göndereyim dedim yeni yıl kartınızı, ama internet ne çabuk ulaştırıyormuş yerine onu hesaba katamamışım dermişiiiiim:)))))

   Mutlu yıllar huzurlu bir sene diliyorum..Sevgilerimle.

   Sil
 14. Vuslatim guzel sozlerin dileklerin ve cok cok guzel yeni yil kartin icin candan tesekkur sana..ne dusuncelisin yahu sen:)) herkesden once hemde boyle guzel bir kutlama..Umarim yeni yil hepimizin kalbindekileri getirir huzur saglik ve mutluluk eksik olmaz. sarildim sana kocaman..
  (Ha bu arada denediysemde basarili olamadim..zaten kardan adam var ama ben yapamadim yeniden:( )

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canımmmm şımartıyorsun beni:))))..Ama şımartın beni ara sıra yaaa..
   çok teşekkür ederim. Sende öylesin.. Kocaman öptüm..

   Sil
 15. Ablacım, biz yeni bir yılı kutluyoruz, çocukluğumdan beri çok severim yeni yıl, yılbaşı kutlamaları, süslemeleri, kartpostalları.
  İlk kartımı senden aldım, çok teşekkür ederim. Zaten kartpostal göndermek öyle unutuldu ki, başka da almam sanırım :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Sevdacım ben bu yıl erkenden göndereyim dedim yeni yıl kartınızı, ama internet ne çabuk ulaştırıyormuş yerine onu hesaba katamamışım dermişiiiiim:)))))

   Mutlu yıllar huzurlu bir sene diliyorum..Sevgilerimle.

   Sil
 16. Sizin de yeni yılınız kutlu olsun. Yeni yıl çok iyi olacak, çok güzel olaylar olacak ülkemizde ve dünya da ve çok şans getirecek. Böyle düşünelim ve pozitif enerjileri çekelim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim İlhan bey..İnşallah yeni yıl çok mutluluk getirir dünyanıza, tüm dünyaya. Saygılarımla..

   Sil
 17. Ne güzel anlatmışsın, yüreğine, eline sağlık. Rabbim yeni yılda güzel günler nasip etsin inşaallah.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili arkadaşım çok teşekkür ederim yorumunuza. Ben bu yıl erkenden göndereyim dedim yeni yıl kartınızı, ama internet ne çabuk ulaştırıyormuş yerine onu hesaba katamamışım dermişiiiiim:)))))

   Mutlu yıllar huzurlu bir sene diliyorum..Sevgilerimle.

   Sil
 18. VuslaTcım yeni yıl güzelliklerle dolu gelsin, umutlar, heyecanlar, koşturmacalar bitmesin, sevgi dolu olsun dilerim...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Mehtap'cım ben bu yıl erkenden göndereyim dedim yeni yıl kartınızı, ama internet ne çabuk ulaştırıyormuş yerine onu hesaba katamamışım dermişiiiiim:)))))

   Mutlu yıllar huzurlu bir sene diliyorum..Sevgilerimle.

   Sil
 19. ilk kartımı senden almış olmak beni çooook mutlu etti Vuslatcım...(muhtemelen de son olacak maalesef kart falan gönderen yok artık ben dahil)
  ben de şimdiden senin ve ailenin yeni yılını kutluyor, sağlıkla, mutlulukla, huzurla ve hayırlısıyla geçireceğin nice güzel yıllar olmasını diliyorum canım
  sevgiyle...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de bundan çoook önce bir yılda aldığım ilk kart hikayemi yazacağım ay sonunda.. Aynur'cum ben bu yıl erkenden göndereyim dedim yeni yıl kartınızı, ama internet ne çabuk ulaştırıyormuş yerine onu hesaba katamamışım dermişiiiiim:)))))

   Mutlu yıllar huzurlu bir sene diliyorum..Sevgilerimle.

   Sil
 20. mutlu yıllar :))

  bende beklerim :)

  http://shoeeobsessionn.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Burcu,hoşgeldin dünyama:) ben bu yıl erkenden göndereyim dedim yeni yıl kartınızı, ama internet ne çabuk ulaştırıyormuş yerine onu hesaba katamamışım dermişiiiiim:)))))

   Mutlu yıllar huzurlu bir sene diliyorum..Sevgilerimle.

   Sil
 21. teşekkürler kart için...
  vuslatcığım kart etkinliğinde yorumun vardı,
  sonra vaz mı geçtin?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yoo ama adresimi nereye bırakacağım listeyi nasıl bulacağım arayamadım sonra kaldı. Dur gideyim bir bakayım cep aynam..Sevgilerimle..

   Sil
 22. oh ne iyi oldu ablacım harikasın sen ya güzel düşünceli güzel yürekli güzel güzel hep güzelsin sen :))) yeni yılın ve ömründe hep kendi güzelliğin çerçevesinde musmutlu geçsin inşallah :)) öptüm iyi geceler öpücüğümü bırakıp elveda diyorum artık yoksa sabahlicam sayfanda :))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili gülen gözlü güzelim,(ee ben adını hala bilmiyorum yaaaa) ben bu yıl erkenden göndereyim dedim yeni yıl kartınızı, ama internet ne çabuk ulaştırıyormuş yerine onu hesaba katamamışım dermişiiiiim:)))))

   Mutlu yıllar huzurlu bir sene diliyorum..Sevgilerimle.

   Sil
 23. Vuslatcim bak simdi yazacaklarima gulmek yok..bu arada msg.in icin tesekkurler:) - simdi senin yazinda iki tane kartpostal varya..sen asagidada snowman yapmak icin tiktikla demissin ya ben ne yapmistim biliyormusun senin kart postalin uzerindeki snowman e gidip tikliyorum tabi kimildama olmuyor..verdigin adresi ise es geciyor, habire kartpostalda tikliyorum ve sanada birsey olmuyor diyorum hehehehehe bugun butun zekiligim ustumde idi anlasilan (ustelik birde duduklu tencerede et yaktim iyimi..bakalim tencere kurtulacakmi:) )az once verdigin sayfaya gidip tikladim ve hemen kardan adamimi yaptim tabiki nefis bir kartmis tesekkurler..tum yazini okuytup kartpostallarini inceleyip nedense verdigin linki atliyorum yok anacaim ..dedim ya zeka ustunlugum vardi bugun:)) saat gece yarisi artik yatmaya gidiyorum sana gunaydiiin:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlk okuduğumda gülmedim. Şimdi gülebilirmiyim..Aslında kendime gülüyorum bir tek ben yaparım böyle dalgınlıkları zannediyordum.. Zira kan çekti beni sana, seni bana.. İkimizde aynıyız. Hadi uyanınca birlikte gülelim.. Sen bana, ben burada yazdıklarına:))))
   Öptüm seni..

   Sil
 24. Kartın bile sanalını yapmışlar yuh ya! Yeni yılı erken kutlamışsın vuslat hayırdır yeni yılda işinmi var? Ayrıca 7 hristiyan kurbanda danaya girmedikçe o ağacı süslemem arkadaş . Mutlu noeller:D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Heee yine bir bilişte bildin Luck:)))

   Öptüm seni..

   Sil
 25. canım ablam hayırlı sabahlar mutluluklar daim olsun.
  ellerin dert görmesin.
  sayfana sevgilerimi bıraktım sanada nice seneler.
  Herkesin önünü açsın rabbim çoooooook mutluluklar gelsin sevgi saygı birlik beraberlik en önemlisi sağlık:)))))))))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Ayşe'm ben bu yıl erkenden göndereyim dedim yeni yıl kartınızı, ama internet ne çabuk ulaştırıyormuş yerine onu hesaba katamamışım dermişiiiiim:)))))

   Mutlu yıllar huzurlu bir sene diliyorum..Sevgilerimle.

   Sil
 26. Aslına abkarsan yılbaşı filan bahane ama hatırlanmak şahane=)
  kocamannn sevgiler , elllerin dert görmesin :)
  iyiki varsın <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili İLKNUR'CUM ben bu yıl erkenden göndereyim dedim yeni yıl kartınızı, ama internet ne çabuk ulaştırıyormuş yerine onu hesaba katamamışım dermişiiiiim:)))))

   Mutlu yıllar huzurlu bir sene diliyorum..Sevgilerimle.

   Sil
 27. Canımmm bayıldım kartlarıma ben :) Senin de yeni yılın kutlu olsun. Güzel, mutlu, coşkulu, rengarenk günler getirsin sana ve ailene :) Yeni yıl coşkusunu çok seviyorummmm :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hareketli olanı da sevdinmi ahu'mmm.Canım...Özlettin kendinii.Kocaman öptüm..

   Sil
 28. hüzünle okuduğum yazılarınızdan sonra..umutla edilen dileklerle yeni yılın ilk kartını almak mutlu etti beni..dilerim sizin ve blogun tüm takipçilerinin , kalpleri sevgi ve güzellik dolu herkesin yeni yılı güzel günler getirir...iyi seneler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok çok teşekkür ederim. Bende sizlere kucak dolusu neşe ve mutluluk diliyorum..Sevgilerimle.

   Sil
 29. Gerçekten ilk kutlayan oldun!!!
  Hem de çok güzel bir şekilde:-)

  Herşeyin gönlünce olduğu bir yıl diliyorum
  kocaman öpücüklerle..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bendende sana canım benim nice en güzel yılı geçirmen temennisiyle..İyi akşamlar canım..

   Sil
 30. 21 aralık korkusu sarmış olmalı.. Kıyamet kopmadan kartpostalları göndereyim demişsin Vuslat abla.. İllede yılbaşı akşamı isterim kartpostalımı :)
  Çok teşekkürler kartpostal hediyeniz için .. Nice yeni yıllara..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç inanman öyle Mayalara, atıp tutanlara..Benim 22 Aralıkta aylarıdır görmediğim küçük kızım geliyor..Sonra belkide aylarca görmeyeceğim büyük kızım gidiyor..Yani sizleri ihmal etmemek için çook önceden göndereyim dedim...Sen yılbaşı akşamı bir gelipte kartına bakma, yorum yazma sorarım ben sana:))))

   Sana da nice yıllar kuzucuğum..Kendine çok iyi bak...

   Sil
 31. Ӏ bеlieve that is among the such a lot impoгtant іnformation for
  me. And i am satisfiеԁ reaԁing уour article.

  However wаnt to commentaгy on fеw normаl issues, Τhe ωеb site taste is wondeгful, the artiсles is in
  reality exсellеnt : D. Goοd task, cheerѕ

  Feel fгeе to viѕit my web-sitе www.anket-rehberi.com
  Here is my homepage ; anket doldur para kazan bir kolay

  YanıtlaSil
 32. Umarım sağlıklı ve huzur dolu bir yıl olur:)
  sevgilerimle..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canımmmm çok teşekkürler. Hepimiz mutlu yıllar geçirelim inşallah..Sevgilerimle.

   Sil
 33. canım ablam merhaba,
  benim şu blogu izlemeye alır mısın?

  linki veriyorum...

  http://aybikestil.blogspot.com/2012/12/yarismaaa.html

  YanıtlaSil
 34. Çok güzel bir kartmış, Ali'ye de izlettim..Çok teşekkürler Vuslat..Saglıkla, huzurla nice senelereeee inş :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğenmene sevindim Penelopemmm.Alide sevmiştir eminim.. Sevgilerimle..

   Sil
 35. çok tatlıymış.
  :)
  yeni yıla girmek çok ama çok severim ve çok heyecanlanırım.
  bir de sonbahara girmek çok heyecanlandırır.
  yani yılda iki kez çok sevinirim böle dönemlerde.

  yılbaşı karpostalları çoook severim.
  yılbaşı duygusu.
  kar.
  hediyeler.

  hayat ne güzeeeel.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence'de hayat çok güzel...
   Mutlu yıllar Deep..

   Sil

Yorumlarınız beni mutlu ediyor.. Ziyaretiniz için teşekkürlerimle. Sevgilerimle..